Telefon
WhatsApp
ARADIĞINIZ TÜM LASTİK MARKALARI BURADA

Hakkımızda

Hakkımızda

İşletmemiz 2015 Yılında LASTİKPARK Diyarbakır Şubesi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Bünyemizde Michelin, Goodyear, Pirelli, Continental, Kleber, Hankook, Marshal, Riken, Vitour, TATKO, BKT lastik markası bulundurarak , uzun yıllar tecrübeye sahip, son derece yetenekli ve bilgili teknisyen ve mekanik çalışanları ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Michelin, Lassa gibi büyük üreticilerin otomobilleri ve kamyonları için eksiksiz bir lastik markası hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimize jant ve aksesuarları ile birlikte geniş lastik hizmeti sağlamakta ve akü değiştirme gibi otomotiv hizmetlerini de yürütmekteyiz. Hedef kitlemizde binek araçlar ve ticari araç sahipleri yer almakta ve bu araçlar için de lastik ve servis imkanlarımız bulunmaktadır.

Amacımız, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayarak akü değişimi, jant değişimi, lastik ve lastik hizmetleri sunmak ve uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Hizmet ve ürünlerimizde güveni ön planda tutarak lastikleriniz bizlere emanet diyoruz

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0 ( 412 ) 237 33 33
Hemen Arayın!