Vitour

VITOUR CARGO

Avrupa'nın en büyük hafif ticari araç lastiği pazarlarından biri olan ülkemizde, özellikle de bu tip araçların çok yoğun olarak kullanıldığı Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve İç Ege bölgelerinde kullanım şartlarının ( yol, yük, iklim ) zorluğundan dolayı son kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek ürün çeşidinin kısıtlı olduğu bilinmektedir.

Dağıtım kanalının ihtiyaçları doğrultusunda ürün tedarik etme prensibini benimsemiş olan SertaşLastik; yaklaşık 2 yıl süren yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde, Türk tüketicisinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik olarak ve sadece Türkiye şartları için özel geliştirilmiş sırt deseni, kuvvetlendirilmiş 10 kat muadili gövdesi ve özel kauçuk karışımı ve beyaz yanak tasarımı ile Vitour hafif ticari lastiklerinin satışına başlamıştır.

VITOUR FORMULA X

Özellikle 195/50R13 ve 215/50R13 gibi spesifik ebatlar için zor bulunan beyaz yanak lastik ihtiyacını karşılayan Vitour Formula X, özellikle tuning meraklılarından ilgi görmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0412 237 33 33
Fax: 0412 237 50 50

Seyrantepe Sanayi Mah. 2. Sanayi Sitesi 38. Sk.C/Blok No:2 Yenişehir / Diyarbakır

SOSYAL AĞLAR

ÇINAR OTOMOTİV

LASTİKPARK ile birlikte Goodyear,Michelin,Prelli,Continental,Riken,
Tigar,Federal;Goodride,Sumo,Wredestain ve çeşitli 15'e yakın lastik markası ile müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir...