Premiorri

Kalitenin Adı PREMIORRI…

İngilizcede “En Üst Kalite” anlamına gelen “Premium” kelimesinden adı gelen PREMIORRI lastikleri, özellikle Avrupa ve İngiliz kalite beklentisine göre tasarlanmış bir lastiktir. Tamamı Avrupa’da üretilen markanın B,E etiket değeri de Premium markalar seviyesindedir.

Premiorri markasının yaz lastiği deseninin adı “Solazo”dur ve türkçede “Güneşli” anlamına gelmektedir.  Premiorri Solazo, sırt deseni bileşenlerin mükemmel tasarımı sayesinde sessizlik ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Premiorri Solazo’da kullanılan özel karışım kauçuk sayesinde lastik ömrü uzatılmıştır ve lastiğin zorlu yol şartlarına mukavemet etmesini sağlanmaktadır.

Premiorri Via Maggiore

Zorlu Koşullara Meydan Okuyun

Kış aylarında üstün yol tutuş performansı sağlar. Özel desen yapısıyla “Rubber Z-stud”, kar ve sıvı tahliyesini arttırırken, birçok markaya nazaran çok daha yüksek güvenlik ve yol tutuşu sağlamaktadır.

Maksimum yol tutuşu
Zeasnate’in özel teknolojisi ve lastik sırtında farklı noktalara yerleştirilen “Z-studs” özelliği ile tüm kış şartlarında, üstün yol tutuşu ve güvenliğini garanti etmektedir.

Islak zeminde yol tutuşu arttırılan Via Maggiore, kızaklamaya karşı da koruma sağlamaktadır. Özel olarak boyutlandırılmış geniş kanalları ile suyun temas anında tahliye edilmesini sağlar. Küçük çapraz kanalların arttırılan sıkılığı ise iki kat üstün su tahliyesine imkan tanımaktadır.

Kış aylarında aracınızın kontrolünü elde tutabilmek son derece önemlidir. Özel diş yapısı ile Via Maggiore özellikle karda ve buzda üstün yol tutuşu sağlamaktadır.

Lastiğin kaymaya karşı özel olarak geliştirilmiş olan dış dişleri, keskin hatları ile güvenliğinizi gözetmektedir.

Lastiğin üzerindeki çapraz kanallar ise özellikle dönüşlerde kaymaların önüne geçerek, size üstün yol tutuşu sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Titreşimden kaynaklanan gürültüyü azaltarak, gürültüsüz bir sürüş keyfi sunmayı hedefleyen Via Maggiero’da kullanılan farklı boyutlardaki dişlerin özel yerleşimi ile son derece sessiz bir sürüşe hazır mısıız?
 
Lastiğinizin ömrü nasıl daha uzun olabilir?

Via Maggiero, Yanal kanalları ile ısınmayı önleyen özel sırt deseni sayesinde ömrünü uzatmaktadır.

Özel temas yüzeyi düzenlemeleri sayesinde Via Maggiero, dönme direncini en aza indirerek, çok daha uzağa götürüyor.
 
Sessizliğin tadını çıkarın

Normal şartlar altında, kış lastikleri,  yaz lastiklerine nazaran çok daha gürültülüdür ezberini bozuyoruz!  Keskin hatları olsa da, özel tasarımı ile titreşimi en aza indirmek ve gürültüyü azaltmak için özel açılarla tasarlanan Via Maggiero, maksimum konforu sunmayı hedeflemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0412 237 33 33
Fax: 0412 237 50 50

Seyrantepe Sanayi Mah. 2. Sanayi Sitesi 38. Sk.C/Blok No:2 Yenişehir / Diyarbakır

SOSYAL AĞLAR

ÇINAR OTOMOTİV

LASTİKPARK ile birlikte Goodyear,Michelin,Prelli,Continental,Riken,
Tigar,Federal;Goodride,Sumo,Wredestain ve çeşitli 15'e yakın lastik markası ile müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir...