Goodride

ZC Rubber Şirketi tarafından üretilen Goodride lastikleri yıllık yaklaşık olarak 16 milyon adet lastik üretmektedir.

Müşteri memnuniyet garantisi ile desteklenen Goodride lastikleri mükemmel üretim teknolojisi ile hem birçok ödül kazanmış hem de aralarında Amerika Ulaşım Birimi ve Avrupa Ekonomik Komisyonu gibi kurumlar tarafından tanınmıştır.

Goodride aynı zamanda global güvenlik kurallarına uygun olarak üretim yaptığı için Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarında satılmaktadır. Bir lastiği tasarımı ve geliştirilmesinde en önemli kriter olarak performans ve mükemmelliği belirleyen şirket ürettiği lastiklerde dünya standartlarını yakalamayı başarmıştır.

Goodride Ultra Yüksek Performans lastikleri Asitmetrik dizaynı ile çekiş gücünü arttırdığı gibi yüksek hızda optimum dengeyi de sağlayabilmektedir. Asitmetrik kalıbı ile geniş merkezi yüzeyi iç ve dış lastiğin fonksiyonlarını çeşitlendirebilmiş ve bu da sürüş konforu ve güvenliğini en üst düzeye getirmiştir. Ultra yüksek performans lastiklerinin direksiyon hakimiyeti ve virajlarda sağladığı üstün yol tutuş sürüş güvenliğinin ve konforunun artması sağlamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0412 237 33 33
Fax: 0412 237 50 50

Seyrantepe Sanayi Mah. 2. Sanayi Sitesi 38. Sk.C/Blok No:2 Yenişehir / Diyarbakır

SOSYAL AĞLAR

ÇINAR OTOMOTİV

LASTİKPARK ile birlikte Goodyear,Michelin,Prelli,Continental,Riken,
Tigar,Federal;Goodride,Sumo,Wredestain ve çeşitli 15'e yakın lastik markası ile müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir...