Continental

Continental AG, 1871 yılında Almanya’nın Hannover kentinde kurulan lastik şirketidir. Continental, Volkswagen, Ford, Volvo, Iveco, BMW, Toyota, Honda, Renault, Porsche gibi önde gelen araç üreticilerinin lastik tedarikçisidir.

Özellikle spor araç ve motorsiklet  kullancılarının bir numaralı tercihi haline gelen Continental, 190.000’in  üzerinde çalışanıyla dünya çapında hizmet vermeye devam etmektedir. Continental’ı  diğer markalardan ayıran en belirgin özelliği ise  markanın şasi gibi lastik performansını doğrudan etkileyen bileşenlerin üretimini  de yapmasıdır. Bu noktada Continental, lastiğin performansını aracın diğer bileşenleriyle uyum içinde değerlendirerek en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Bu sene Alman otomobil dergileri Auto Motor und Sport ve AutoBild’e göre Continental’ın ContiPremiumContact5 Yaz Lastikleri, alanında en iyi seçilerek en çok önerilen model olarak gösterilmiştir. Bunun yanı sıra Birleşik Krallık tüketicileri, Continental’ı Tüketici Dostu  Marka dalında oylayarak bu ünvanı kazandırmışlardır. Aynı zamanda Continental’ın Avrupa çapında birbirinden bağımsız 5 ayrı testten 4’ünü kazanması, öncelikli olarak markanın güvenlik ve müşteri memnuniyeti gibi temel konulardaki başarısını büyük ölçüde ortaya koymaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0412 237 33 33
Fax: 0412 237 50 50

Seyrantepe Sanayi Mah. 2. Sanayi Sitesi 38. Sk.C/Blok No:2 Yenişehir / Diyarbakır

SOSYAL AĞLAR

ÇINAR OTOMOTİV

LASTİKPARK ile birlikte Goodyear,Michelin,Prelli,Continental,Riken,
Tigar,Federal;Goodride,Sumo,Wredestain ve çeşitli 15'e yakın lastik markası ile müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir...